Jakie zalety ma naturalny olejek Nacomi ze słodkich migdałów?

różne olejki do pielęgnacji ciała i włosów

W ostatnim czasie jest bardzo duża moda na naturalne kosmetyki, dlatego też na półkach sklepowych coraz częściej pojawiają się olejki ze słodkich migdałów. Olbrzymia popularność tych preparatów wynika nie tylko z dużej skuteczności, ale również z wszechstronnego zastosowania.

Dlaczego warto?

Oryginalny olej ze słodkich migdałów jest przeznaczony praktycznie do każdego rodzaju skóry. Jest to idealny kosmetyk dla osób, które chcą odżywić, nawilżyć i wygładzić skórę. W dużej mierze to właśnie dzięki naturalnym kosmetykom można liczyć na kompleksową ochronę przed procesami starzenia. Warto wspomnieć o tym, że olejek ze słodkich migdałów doskonale nadaje się nie tylko do pielęgnacji skóry, ale również jako odżywka do włosów i paznokci.

Jakie właściwości ma olejek ze słodkich migdałów?

Naturalny olejek Nacomi ze słodkich migdałów charakteryzuje się gęstą cieczą o bardzo lekkiej konsystencji i słodkim zapachu. Olbrzymim atutem olejku jest to, że po rozprowadzeniu po ciele błyskawicznie się wchłania. Jest to doskonały wybór dla osób, które raz na zawsze chcą zapomnieć o tłustych plamach na ubraniach. Pamiętać należy również o tym, że oleju ze słodkich migdałów nie należy podgrzewać powyżej 70 stopni. Jeżeli chodzi o skład, to olejek ze słodkich migdałów oparty jest na kwasie oleinowym i kwasie linolowym. Nie można zapominać również o nienasyconych kwasach tłuszczowych, które działają jak naturalny emolient. Oryginalny olejek Nacomi ze słodkich migdałów zawiera w swoim składzie również kwas fenolowy, proteiny i magnez, które poprawiają ukrwienie i wygładzają skórę.

Jakie zastosowanie?

Olej Nacomi ze słodkich migdałów jest jednym z najpopularniejszych kosmetyków stosowanych przez kobiety w ciąży, które zmagają się z rozstępami. Na półkach sklepowych znaleźć można również specjalne olejki do masażu i niezawodne preparaty nawilżające. Nie można zapominać również o odżywkach do łamliwych paznokci i odżywkach do włosów. Nowością na rynku są olejki do pielęgnacji delikatnej skóry niemowlęcej.