Klasyka i nowoczesność wśród szminek

zestaw matowych pomadek Golden Rose

Pomadki są popularnym kosmetykiem, który niemal każda kobieta posiada w swojej kosmetyczce. Modne odcienie zmieniają się przez cały czas i warto zwracać na nie uwagę, jednakże nie można zapominać o podstawowych kolorach.

Uniwersalna klasyka pomadek od Golden Rose

Odcienie nude są jednymi z najpopularniejszych i to nie bez powodu – to dzięki nim można zawsze wyglądać jednocześnie naturalnie i elegancko. Szminki Golden Rose w tym odcieniu należy wybierać biorąc pod uwagę odcień karnacji oraz włosów, okazja na jaką będą używane jest mniej istotna – Golden Rose pomadki nude sprawdzą się doskonale w trakcie oficjalnych okazji oraz przy spotkaniach towarzyskich w gronie bliskich znajomych. Wiele osób uważa także, że ponadczasowe są czerwienie. Niewątpliwie są piękne, a pomadki Golden Rose mają szeroki wybór w tych odcieniach, jednak przy stosowaniu ich należy uważać na to, by nie podkreśliły niedoskonałości cery. Nie jest to więc kosmetyk, który powinien znaleźć się w kosmetyczce każdej kobiety, lecz jeśli cera na ogół nie ma zaczerwienień, to warto mieć go pod ręką.

Nowoczesna forma

Choć pomadki stosowane są od wielu lat, to nie każda kobieta lubi ich klasyczną formę, typową np. dla linii szminek Golden Rose Velvet Matte lub Perfect Matte. Warto wówczas zwrócić uwagę na nieco inne formuły tego kosmetyku, np. płynne pomadki Golden Rose, znacznie łatwiejsze w trakcie szybkiego nakładania, lub te w kredce, bardziej precyzyjne. W tych formach dostępne są nie tylko najmodniejsze kolory, ale także lubiana od lat klasyka.