Rodzaje Podkładów Lovely – zastosowanie 

podkład Lovely

Pomimo bardzo niewielkiego wyboru pośród gamy kolorystycznej podkładów to jednak nie musimy się obawiać efektu niedopasowania koloru. Podkłady firmy Lovely mają to do siebie, że świetnie wpasowują się w koloryt skóry, nie tworzą przy tym maski, nie zatykają porów, a skóra wygląda świeżo i naturalnie. Produkty nie utleniają się i nie ciemnieją na twarzy.

Firma Lovely obecnie w swojej ofercie posiada dwa rodzaje podkładów do twarzy

Podkład  ma działanie rozświetlająco-nawilżające. Dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych: 01 Nude, 02 Porcelain i 03 Beige. W jego składzie znajdziemy między innymi ekstrakt z ogórka, kwas hialuronowy czy witaminę E.  Konsystencja podkładu sprawia, że może być aplikowany za pomocą palców, gąbeczki czy pędzla. Podkład ten świetnie kryje przebarwienia, niedoskonałości czy sińce. Efekt krycia możemy spotęgować, poprzez nałożenie w kolejnych warstwach większej ilości produktu. Po nałożeniu nie daje efektu maski, a skóra uzyskuje zdrowy i jednolity wygląd. Produkt dostępny jest w opakowaniu 25 g. Wszystkie podkłady lovely znajdziesz na Drogeria.pl

Lovely Camouflage Foundation. 

Podkład ten ma bardzo wysoki stopień krycia. Poradzi sobie z niedoskonałościami, przebarwieniami czy sińcami. Zadowalający efekt uzyskujemy bez konieczności użycia korektora, już po nałożeniu pierwszej warstwy niewielkiej  ilości produktu. Dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych: 01 Porcelain, 02 Nude, 03 Ivory i 04 Beige. Konsystencja podkładu jest gęsta i kremowa, jednak bardzo łatwo rozprowadza się na skórze. Oprócz właściwości kryjąco-matujących podkład również zmniejsza widoczność porów. Ma bardzo lekką formułę, dzięki czemu po jego nałożeniu skóra jest nieskazitelna, idealnie gładka oraz matowa przez wiele godzin. Produkt dostępny jest w opakowaniu 25 g.