Korektor – niezbędnik w kosmetyczce każdej kobiety

Multitasker Rimmel

Starannie wykonany makijaż – wiele kobiet nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez odpowiedniego make-up. No cóż, to właśnie dzięki temu można zamaskować wszelkiego rodzaju niedoskonałości, jakie pojawiać się mogą np. po nieprzespanej nocy. Worki pod oczami? A za chwilę ma się odbyć ważne spotkanie biznesowe lub randka z ukochaną osobą! Nie ma co załamywać rąk. Dzięki nowoczesnym kosmetykom, na twarzy nie będzie widać żadnych oznak zmęczenia.

Jak zamaskować niedoskonałości na twarzy?

Korektor z serii Rimmel Multitasker może okazać się jednym z najlepszych przyjaciół kobiety każdego dnia. To sile skoncentrowany kosmetyk, który niekiedy mylony jest z podkładem. Tych dwóch rzeczy nie należy jednak ze sobą mylić. Korektor będzie stanowił wsparcie nie tylko wtedy, jeżeli ma się do czynienia z oznakami zmęczenia. Wypryski na policzkach lub w centralnym punkcie na nosie? Oj, wiele kobiet na pewno zdaje sobie sprawę z tego, że takie zjawisko może z najpiękniejszej okazji zrobić dramat. Na szczęście, korektory z serii Rimmel Multitasker są w stanie poradzić sobie z wieloma wyzwaniami. Nawet wtedy, kiedy wydaje się, że ma się do czynienia z naprawdę załamującymi przypadkami wyglądowymi. Każda kobieta będzie mogła cieszyć się nieskazitelną cerą przez cały dzień.

Różne rodzaje korektorów do twarzy

Przeglądając korektory Rimmel Multitasker lub innych marek, można przekonać się, że oferta jest ogromna. To właśnie dzięki temu można zorientować się, że tego typu produkty kosmetyczne można podzielić na dwie grupy:

korektory w płynie – bardzo popularne. Wyposażone są one w aplikator, który ułatwia nałożenie na poszczególne części twarzy. Niekiedy jednak otrzymać je można w tubkach, rozprowadzając produkt przy pomocy najmniejszego palca lub małego palca.

korektory w sztyfcie – bez aplikatora. Do ich rozprowadzenia polecane są specjalne pędzelki. Posiada bardzo gęstą konsystencję. W swoim wyglądzie przypomina szminkę.

Każda kobieta samodzielnie zdecyduje o tym, który korektor przypadnie jej do gustu.