Najlepsze podkłady Loreal

Często dobór odpowiedniego podkładu do twarzy stanowi nie lada wyzwanie. Wiele z nich sprawdzą się na jednym typie cery, natomiast u innej będzie podkreślać niedoskonałości. Marki kosmetyczne wychodzą naprzeciw oczekiwaniom kobiet i oferują coraz to większy wybór wśród podkładów.

Sama marka Loreal posiada ich mnóstwo w swojej ofercie. Fluidy mogą być bogate w składniki takie jak witamina C, E czy kwas hialuronowy. Podkłady różnią się wykończeniem – może być matowe, rozświetlające. Oczywistym jest, że różnią się trwałością, a znalezienie idealnego dla siebie wcale nie jest takie proste. Przychodzimy z zestawieniem fluidów Loreal.

L’Oreal Paris Infaillible 24h Matte Foundation

Ma głębokie właściwości matujące. Wyróżnia się lekką konsystencją, przyjemną dla skóry. Został wzbogacony o kompleks nawilżający. Nie pozostawia na twarzy efektu maski i zapewnia długotrwałe krycie. Nada się do cery delikatnej i wrażliwej. Poręczna tubka z precyzyjnym aplikatorem umożliwia komfortowe nakładanie. 

L’Oreal Paris Bonjour Nudista Awakening Skin Tint – krem BB

Zawiera 92% naturalnych składników. Jest lekki, ale zapewnia krycie. Wyróżnia się promiennym wykończeniem. Skóra wygląda na wymodelowaną światłem, jest odżywiona i rozświetlona. 

L’Oreal Paris podkład True Match z nową formułą

Został wzbogacony i składa się w 80% z olejków pielęgnacyjnych. Posiada szeroką gamę odcieni- 15 dostępnych zapewnia dobranie do większości typów skóry. Ma za zadanie utrzymać 24 godzinne nawilżenie i komfort.

Nadaje się do cery normalnej, suchej i mieszanej. Jego krycie określane jest jako średnie. Posiada właściwości rozświetlające, kryjące i nawilżające. Ma wygodne opakowanie w buteleczce z pompką. 

Loreal podkład dostępny na stronie https://drogeria.pl/podklady/0,loreal