Serum Advanced Night Repair, czyli obowiązkowy element pielęgnacji

pielęgnacja twarzy z użyciem serum estee lauder

Nie każdy wie, że prawidłowa pielęgnacja skóry powinna składać się z wielu etapów. To nie jest coś, co można nienaturalnie przyspieszać lub skracać. Wieczorna rutyna piękna powinna być tak długa, jak jest to potrzebne. Tylko wtedy może ona dawać oczekiwane efekty. Jednym z nich jest właśnie nałożenie na twarz serum Advanced Night Repair od Estee Lauder.

Na początek oczyszczenie

Każdego wieczoru należy zacząć pielęgnację skóry od odpowiedniego jej oczyszczenia. Specjaliści zalecają nawet dwukrotne jej przemycie. Najlepiej jest więc wykonać demakijaż, a następnie użyć żelu do mycia twarzy lub specjalnego mydła. Oczywiście mydło do rąk nie powinno być wykorzystywane do mycia twarzy, bo może przesuszać skórę. Dopiero dobrze oczyszczoną skórę można dalej pielęgnować.

Krem i serum Estee Lauder

Na oczyszczoną skórę twarzy można nałożyć krem. Oczywiście powinno się ominąć okolice oczu, które należy pielęgnować wyłącznie dedykowanymi do tego celu kosmetykami. Na koniec pielęgnacji należy użyć jeszcze jednego kosmetyku – Estee Lauder Advanced Night Repair. To kosmetyk, który w przypadku codziennej pielęgnacji pełni rolę kropki nad i. To właśnie on sprawia, że jest ona pełna, a skóra może być dobrze regenerowana podczas snu. Najlepsze efekty można osiągać poprzez wprowadzenie codziennej wieczornej rutyny pielęgnacyjnej. To właśnie regularne powtarzanie jej daje najlepsze efekty i pozwala zauważyć różnicę w wyglądzie skóry.

Trzeba zadbać o szczegóły

Każdy wie, że Estee Lauder serum jest wykorzystywane do tego, by poprawić wygląd skóry – by ją nawilżyć, ujędrnić i dobrze odżywić. Noc to doskonały czas na regenerację skóry, więc warto go wykorzystać. Tym bardziej że w ciągu dnia jest ona narażona na wiele różnych wyzwań i niebezpieczeństw. Estee Lauder Advanced Night Repair może wydawać się niepozornym kosmetykiem. W rzeczywistości jednak jest to produkt bardzo wyróżniający się na tle kremów do twarzy. Serum ma wysoko skoncentrowany skład. Wystarczy tylko kilka kropli tego specyfiku, by móc realnie zmienić stan skóry i dogłębnie ją odżywić.