Stylizacja hybrydowa paznokci – zrób to sama!

przykład paznokci hybrydowych wykonanych lakierami semilac 5 w 1

Stylizacja hybrydowa to obecnie jeden z najpopularniejszych zabiegów, na jakie kobiety umawiają się do kosmetyczki. Jednak nie jest to konieczne, jeśli chce się mieć piękne paznokcie. Z powodzeniem hybrydy można wykonać samodzielnie, a co więcej, będzie to bardzo opłacalne. Dobre lakiery nie kosztują dziś wiele, a niektóre z nich pozwalają nawet na uniknięcie osobnego kupowania dodatkowych preparatów. Prym wśród nich wiodą lakiery Semilac 5 w 1, które łączą w sobie walory lakieru, bazy i topu. Zakup lampy zaś to jednorazowy wydatek – z produktu tego można będzie korzystać wiele lat. A sam zabieg? Jest niezwykle łatwy do wykonania!

Niewiele więcej niż zwykłe malowanie

Jeśli tylko potrafi się w miarę równo pomalować paznokcie, a także opiłować je i nadać im równy kształt, można uzyskać efekt hybryd nie gorszy niż u kosmetyczki. Zresztą lakier Semilac 5 w 1 jest jeszcze łatwiejszy w zastosowaniu niż najzwyklejszy lakier, gdyż jest to preparat samopoziomujący, co oznacza, że sam wyrównuje się na płytce. Idealne rozprowadzenie go jest więc banalnie proste i nie zajmuje wiele czasu. Poza tym nie trzeba nakładać osobno bazy i topu, co dodatkowo oszczędza czas, jak i pieniądze. Taki manicure wcale nie zabiera więc kilku godzin i wykonany samodzielnie, będzie znacznie lepszą opcją dla zapracowanych niż udawanie się do kosmetyczki.

Znakomity efekt

Samodzielnie wykonane hybrydy mogą wyglądać tak samo świetnie niż u kosmetyczki, a niejednokrotnie nawet lepiej. Mające wielu klientów manikiurzystki nierzadko spieszą się, a im staranniej się działa, tym piękniej wygląda manicure. Jeśli przy tym dojdzie się do wprawy, można śmiało zastąpić profesjonalne usługi we własnym zakresie. W dodatku taki manicure jest niezwykle trwały. Produkty Semilac 5 w 1 utrzymują się na płytkach nawet do 3 tygodni.

Także przedłużanie

Za pomocą tych wielofunkcyjnych produktów można też we własnym zakresie uzyskać przedłużenie paznokci, bez konieczności wykonywania paznokci żelowych. Możliwa jest bowiem nadbudowa – trzeba tylko użyć specjalnej formy.