Jak wybrać zestaw hybrydowy?

Przedstawicielki płci pięknej muszą mieć świadomość, że obecnie wybór zestawu hybrydowego jest zdecydowanie trudniejszym zadaniem niż mogłoby się wydawać. Nie wszystkie kobiety ponadto wiedzą czym dokładnie powinno się sugerować przed podjęciem ostatecznej decyzji. Jakie aspekty koniecznie należy uwzględnić? Jakie produkty muszą wchodzić w skład zestawu hybrydowego?

 

Cleaner

 

Cleaner jest jednym z produktów, który koniecznie muszą zawierać zestawy hybrydowe. Jest to bowiem płyn, którego zadaniem jest odpowiednie odtłuszczenie płytki paznokcia, a następnie usunięcie warstwy dyspersyjnej lakieru. Koszt produktu w zdecydowanej większości przypadków będzie wynosił 25 złotych. Kobiety z większymi wymaganiami mogą oczywiście bez problemu zaopatrzyć się w cleaner wykończeniowy, którym możliwe będzie przemywanie warstwy dysyersyjnej topu. 

 

 

Lakiery 

 

Konieczny jest oczywiście zestaw lakierów hybrydowych. Rekomendowane jest również zastanowienie się nad standardowym topem czy bazą proteinową. Nie jest ponadto zalecane kupowanie już na początku bardzo dużej liczby kolorów lakierów. Warto bowiem podkreślić, że wysokiej jakości lakier hybrydowy nie należy do najtańszych produktów. 

 

Remover

 

Jest to płyn, którego zadaniem jest usuwanie hybryd. Nie jest zalecane zaopatrywanie się w czysty aceton, może bowiem wpłynąć na zniszczenie się płytki. Panie powinny również poważnie zastanowić się nad zakupem specjalnych wacików z folią aluminiową. Można jednak bez żadnego problemu zdecydować się na przyłożenie do paznokci wacika bezpyłowego, który będzie nasączony removerem. Cena wysokiej jakości removera o pojemności pół litra będzie zaczynała się od 18 złotych.

Zestawy hybrydowe w sklepie Cocolita.pl