Czy tylko podkłady z perfumerii są godne uwagi?

Podkład czyli inaczej fluid do twarzy to z pewnością jeden z najbardziej podstawowych kosmetyków  każdej kobiety. To właśnie przy jego pomocy można wyrównać koloryt cery i ukryć różne jej niedoskonałości. Fluid to naprawdę przyjaciel każdej z pań. Opinie na temat fluidów są mocno podzielone. Część kobiet kupuje je tylko i wyłącznie w perfumeriach, część natomiast wybiera tańsze kosmetyki z drogerii.

Podkłady z drogerii

Coraz częściej w zwykłej drogerii można kupić naprawdę doskonałej jakości fluid, który wręcz często porównywany jest do fluidów naprawdę drugich marek. Podkłady Catrice właśnie tym się wyróżniają. Bardzo często podkłady Estee Laudersą porównywane do podkładów marki Catrice , czyli marki premium z prawdziwych perfumerii. Jednym słowem warto sięgać również po tańsze fluidy z drogerii, bo współcześnie te kosmetyki naprawdę różnią się od fluidów sprzed lat. Mają dużo lepszą konsystencję, zdecydowanie większy wybór kolorów, są lekkie, ale jednocześnie zapewniają bardzo dobre krycie.

 

Drogie podkłady z perfumerii

W perfumeriach można kupić podkłady najdroższych marek. To rzeczy naprawdę luksusowe, po które sięga coraz więcej Polek. Rzeczywiście tego typu fluidy mają wysoką jakość i cudownie prezentują się na skórze. Warto kupić sobie od czasu do czasu butelkę takiego fluidu i używać go na przykład na specjalne okazje, kiedy to zależy kobiecie na perfekcyjnym wyglądzie. Można zatem z powodzeniem stosować na przykład tańsze podkłady Catrice na dzień oraz droższe podkłady z perfumerii na specjalne wyjścia.