Na co zwracać uwagę przy wyborze podkładu?

Wybór podkładu idealnie dopasowanego do cery i kryjącego wszystkie niedoskonałości skóry dla wielu kobiet jest dużym wyzwaniem. Źle dobrany wygląda komicznie i sztucznie, dobrze – potrafi zdziałać cuda.

Cechy podkładu idealnego

Fluid to podstawa każdego makijażu. Wybierając podkład ze sklepowej półki należy zwracać uwagę na konsystencję. Lekkie produkty nie zapychają i nie obciążają niepotrzebnie skóry, dzięki czemu może ona zdrowo oddychać. Właściwości matująco – kryjące często powodują na twarzy efekt maski, zapychając tym samym pory. Podkłady rimmel Cocolita umożliwiają naturalne wygładzenie, bez uczucia świecenia. Ponadto mineralny charakter nie tylko koryguje, ale również skutecznie pielęgnuje.

Podkład rimmel – jak dobrać?

Wybierając kosmetyki do twarzy koniecznie trzeba znać rodzaj swojej cery. W każdym sklepie kosmetycznym dostępne są produkty do skóry suchej, wrażliwej, mieszanej i tłustej. Podstawowym błędem klientek jest testowanie fluidu na nadgarstku. Skóra w tym miejscu ma zupełnie inny kolor i budowę niż na twarzy. Aby wybrać odpowiedni odcień, najlepiej zaaplikować niewielką ilość na policzek. Oczywiście chcąc kupić podkład, nie przychodzimy do drogerii w makijażu. W przypadku jakichkolwiek problemów należy zawsze prosić o pomoc i korzystać z rad ekspedientek. Jeżeli mamy taką możliwość warto opuścić na chwilę sklep i sprawdzić podkład w świetle dziennym.

 

Wiele kobiet boryka się z rożnymi niedoskonałościami i problemami skóry. Idealnie dobrany fluid dodaje pewności siebie, gwarantując zdrowy i promienny wygląd.