Piękne rzęsy i brwi po hennie refectocil

Henna brwi i rzęs to niezwykle popularne zabiegi, które kiedyś można było wykonywać tylko w gabinetach kosmetycznych. Dziś mamy tak łatwy dostęp do dobrych jakościowo i niezwykle trwałych produktów typu henny (np. te marki refectocil Cocolita), że większość kobiet wykonuje koloryzację brwi lub rzęs samodzielnie.

Henna z produktami marki refectocil

Popularność henny nie maleje od lat. A to dlatego, że za jej pomocą można przywrócić piękno brwiom lub rzęsą, które to zniszczone działaniem słońca, wody, a także po prostu upływającym czasem, nie prezentują się już tak dobrze, jak kiedyś. Henna to szybki sposób na odmienienie spojrzenia.

 

Zalety henny marki refectocil

Dobrze wykonana henna, z wykorzystaniem dobrych jakościowo produktów, pozwala na przywrócenie piękna brwi i rzęs oraz na precyzyjne dopasowanie ich koloru do wybranego koloru włosów. Henna to produkt, który zdecydowanie oszczędza czas, który musiałby zostać poświęcony na codzienny makijaż oczu i brwi. Henna to też idealne rozwiązanie, a często nawet ratunek dla osób, które nie lubią lub nie mogą dobrać odpowiedniej maskary do rodzaju rzęs lub mają tak wrażliwe oczy, że po prostu nie mogą jej stosować.

 

Rewelacyjne efekty

Ogromną zaletą henny jest to, że zaaplikowana nawet na bardzo cienkie czy delikatne rzęsy, nadaje im trwały kolor (bez obciążania lub sklejania). To też dobre rozwiązanie dla osób, które na co dzień noszą szkła kontaktowe. Podkreślone henną brwi i rzęsy nabierają głębi, a spojrzenie staje się wyraziste i atrakcyjne.