Nowość w kosmetyczce – podkład eveline liquid control

Eveline liquid control

Podkład eveline liquid control to niezwykle popularny kosmetyk, który zapewnia nam wielokierunkowe działanie: doskonale maskuje wszelkie niedoskonałości skóry, matuje na długo, nie obciąża skóry, a przy tym wygląda bardzo naturalnie. Czego chcieć więcej? Te cechy sprawiły, że podkład znajduje się w kosmetyczce niejednej z Pań.

Produkt wielozadaniowy

Produkt nałożony na skórę wygląda bardzo naturalnie, jego lekka, płynna konsystencja sprawia, ze doskonale się dopasowuje, nie tworząc efektu maski. Podkład eveline control liquid z drogerii cocolita doskonale wygładza skórę, a przy tym nie podkreśla zmarszczek i linii mimicznych.  Amatorki mocnego maskowania niedoskonałości, mogą z powodzeniem nałożyć kilka warstw produktu, który mimo to na buzi wygląda naturalnie. Podkład doskonale matuje skórę, a efekt utrzymuje się do kilku godzin bez poprawek. W przypadku bardzo suchej cery, która przed aplikacją odkładu wymaga nałożenia kremu nawilżającego, również i tu świetnie się sprawdzi.

Dobre zgranie

Produkt świetnie współpracuje z innymi kosmetykami: różem, czy rozświetlacze, ponieważ kosmetyki te doskonale się z nim blendują. Produkty sypkie bez problemu można nanosić na skórę pędzlem, a co więcej podkład przedłuża ich trwałość, sprawiając, że utrzymują się na skórze cały dzień. Tzw. efekt drugiej skóry (doskonałe dopasowanie do skóry) faktycznie jest zauważalny po aplikacji podkładu, a to sprawia, że produkt jest bardzo ceniony na rynku kosmetycznym. Co więcej, gwarantowane przez producenta silne działanie matujące, na pewno zadowoli niejedną posiadaczkę tłustej, świecącej się skóry.