Amerykańskie kosmetyki w Polsce

NYX

Kosmetyki Nyx miały swój początek w Los Angeles w 1999 roku i do dnia dzisiejszego nie przestały być kultową marką międzynarodową. Stworzone specjalnie dla osób kochających makijaż przez profesjonalistkę Toni Ko. Kosmetyki Nyx nie odbiegają jakością od droższych marek, a ich cena sprawia, że jest dostępna dla zdecydowanej większości.

Kosmetyki Nyx – oferta

W asortymencie marki znajduje się około dwa tysiące kosmetyków makijażowych, jak i szereg wysokiej klasy akcesoriów do makijażu, takich jak pędzle, czy kuferki. W ofercie Nyx znajdują się również kosmetyki przeznaczone dla profesjonalistów, an przykład bazy pod makijaż.

Nyx w mediach społecznościowych

Wyjątkowy sukces marki kosmetycznej Nyx zawdzięcza mediom społecznościowym, które właściwie samoistnie spopularyzowały markę. Dobra jakoś sama rozpowszechniła się po świecie, a teraz obecność produktów Nyx jest tak zakorzeniona, że trudno będzie zastąpić ją czymś innym

Nyx w Polsce

Pierwszy pełno asortymentowy butik Nyx został otwarty 4 czerwca 2016 roku w Galerii Mokotów w Warszawie, żeby na 60 m2 przedstawić “makijażowym junkies” zaskakująco kompletną ofertę, jaką dysponuje marka. Kolejne butiki otworzono w Złotych Tarasach – również w Warszawie oraz w Poznaniu i Katowicach.

Popularne drogie marki mogą stanąć na jednej półce z kosmetykami Nyx, gdyż oprócz ceny niewiele je od siebie odróżnia. Kosmetyki Nyx możemy kupić w wielu dobrych sklepach internetowych. Zamawiając Kosmetyki Nyx z Cocolita.pl, masz gwarancję oryginalności produktu oraz atrakcyjnych cen.