Dlaczego Yankee Candle podbijają świat?

Chyba nie ma kobiety, która nie słyszałaby o świeczkach Yankee Candle. To bardzo często propozycja prezentowa dla bliskiej osoby, ale także idealny upominek dla samej siebie. Dla wszystkich maniaczek zapachów oraz świeczek produkty yankee candle stały się tymi ulubionymi, które zachwycają intensywnością oraz niepospolitymi nutami zapachowymi.

Charakterystyka zapachów

Obecnie Yankee oferuje swoim klientom ponad 150 bardzo różnych zapachów. Od nut świeżych, przypominających zapach świeżego prania, aż po męskie zapachy lasu czy palonego drzewa. Zdecydowanie każdy, najbardziej wymagający klient  znajdzie w ofercie Yankee coś dla siebie. Do wyboru mamy 5 różnych linii, kategorii zapachów: owocowe (fruit), kwiatowe (floral), świeże (fresh), związane z jedzeniem lub przyprawami (food&spice) oraz tak zwane zapachy okolicznościowe – które przykładowo nawiązują do klimatu świątecznego. Oprócz świec, które są w stałej ofercie marki, kilka razy w roku pojawiają się także edycje limitowane, które cieszą się ogromną popularnością.

W czym tkwi sekret

Popularność świec i wosków Yankee związana jest przede wszystkim z intensywnością zapachową tych produktów. Ilość olejków eterycznych w składzie gwarantuje utrzymywanie się zapachu na długie godziny. Co więcej aromat unosi się nie tylko w samym pomieszczeniu, ale często w całym mieszkaniu. Potrafią umilać nie tylko długie, jesienne wieczory, ale także letnie wschody słońca. To must have dla wszystkich tych, którzy cenią sobie odpowiedni nastrój i klimat.