Kosmetyki wegańskie Bielenda

Od jakiegoś czasu panuje moda na wszystko, co jest Vegan Friendly- począwszy oczywiście od jedzenia, przez odzież, obuwie, środki czystości, aż po kosmetyki. Wiele marek kosmetycznych wypuszcza serie, które nie posiadają składników pochodzenia zwierzęcego. Roślinne kosmetyki z pewnością w 100% naturalne, wytwarzane w zgodzie z naturą i z panującymi ogólnie przyjętymi zasadami etyki. Jedną z takich marek, są kosmetyki Bielenda.

Masła do ciała

W ofercie znajdziemy łącznie 5 maseł do ciała, w tym dwa zapachowe. Do wyboru mamy masło awokado i pomarańczowe, które posiadają niezwykle kremową konsystencję. Masła natychmiastowo się wchłaniają i pozostawiają skórę gładką i miękką. Intensywny aromat czuć jeszcze długo po aplikacji produktu. Kolejne trzy masła są w 100% naturalne i są to masła buriti, kokosowe i karite. Doskonale odżywią przesuszoną skórę i sprawią, że będzie zregenerowana.

Peelingi

Z serii Vegan Friendly pojawiły się również peelingi o cudownych zapachach. Pomarańcza i arbuz kusząco uwodzą nasze zmysły. Pod prysznicem, nawet dzięki samym zapachom, możesz się zrelaksować i zregenerować siły. Peelingi pozostawią skórę miękką, ujędrnioną i nawilżoną.