Piękne, długie i mocne rzęsy z odżywką Long 4 Lashes

Jakiś czas temu, na rynku kosmetycznym zaczęły się pojawiać odżywki do rzęs, które stymulowały je do wzrostu. Odżywki te były bardzo drogie, bo sięgały aż kwoty 300zł! Jednak kuracja taką odżywką powodowała, że nasze rzęsy były mocne, długie i podkręcone. Z czasem marki kosmetyczne zaczęły wypuszczać swoje wersje odżywek- niektóre bardziej, niektóre mniej skuteczne. W większości takich odżywek, podstawowym składnikiem jest lek na jaskrę, którego właśnie efektem ubocznym była poprawa kondycji rzęs.

Skuteczna odżywka

Jedną z tańszych (49zł) i naprawdę skutecznych odżywek jest odżywka do rzęs Cocolita. Przy regularnym stosowaniu, można zauważyć znaczną poprawę stanu rzęs. Robią się mocne, grube, długie i podkręcone. Pierwsze efekty widać już po około dwóch tygodniach codziennego użytkowania. Moje rzęsy zawsze były krótkie i proste. Po kuracji Long 4 Lashes ten problem zniknął. Byłam zachwycona efektami, więc sumiennie nakłaniałam każdą koleżankę do wypróbowania tego cudownego specyfiku.

Must have?

Odżywka do rzęs nie jest produktem, który każdy powinien mieć w swojej kosmetyczce. Jeśli jednak masz dość tuszowania rzęs przez 10 minut, tak, aby były chociaż odrobinę widoczne, to z całego serca Ci polecam zainwestowanie w takiego typu produkt.